2 tygodniowy szczeniak nie chce jesc

Tematy, które straciły swoją wartość.
bielczyk

Postautor: bielczyk » 5 sie 2011, o 14:03

Mam w domu dwa śliczne pieski pod opieką na dość długi czas, szczeniaczka i jego mamusię !!!
Chyba nie muszę dodawać ,że rasy York ;)
I wszystko było by w porządku ,gdyby nie fakt ,że to DWU TYGODNIOWE szczenie, nie je już z cyca mamy (nie wiem jak to inaczej napisać)!
I owszem szukałam na rożnych portalach jak karmić szczeniaki ,ale nigdzie nie spotkałam się z tym by ktoś wcześniej zadał pytanie: jak karmić DWU TYGODNIOWEGO szczeniaka tej rasy!!!
Proszę pomóżcie mi bo ja głupieje i nie wiem czy robię dobrze ,dając mu troszkę gotowanego kurczaka z łyżką ryżu ,3 razy dziennie ,tak mniej więcej czytałam ,ale to o 6 tygodniowych szczeniakach ,a przecież pieska głodzić nie mogę! Nie wiem czy to jest odpowiednie ,ale takie też posiłki tylko w nieco większych ilościach zajada jego mama + suchą karmę!
Bardzo proszę o szybka odpowiedz!!

iwka94

Re: RATUNKU!!!

Postautor: iwka94 » 5 sie 2011, o 14:27

Hm wydaje mi się że szczeniak dokarmiany powinien jeść 5 razy dziennie i to jeszcze taki malutki. To przecież psi noworodek :P Ja ci nie pomogę bo się nie znam ale wydaję mi się że musisz kupić mleko dla szczeniąt w proszku w sklepie zoologicznym... Żle się stało że matka go nie karmi. :(:( ojjj...
Obrazek

bielczyk

Postautor: bielczyk » 5 sie 2011, o 15:55

No bardzo źle się stało !! Może masz racje z tymi 5 posiłakmi :) ale skoro tez nie jesteś pewna to może masz jakiś kontakt z kimś kto mógł by znać odpowiedz na takie pytanie!!! W ostateczności pójdę do weterynarza ....

iwka94

Postautor: iwka94 » 5 sie 2011, o 16:03

Poczekaj chwilę może ktoś ci odpisze jeszcze, na tym forum jest dużo mądrych osób, które się znają :) A jeśli możesz to najlepiej zapytaj się lekarza weterynari on na 100% dobrze ci doradzi i pomoże. Suczka jest twoja? Jak się stało że sie u ciebie znalazły ? Może sunia zmieniła miejsce zamieszkania, zestresowała się i nie chce karmić . Może nie ma pokarmu ? Nie wiem :(:(
Może faktycznie wizyta u weterynarza jest niezbędna. Trzymam kciuki za maleństwo.
Obrazek

kasias

Postautor: kasias » 5 sie 2011, o 19:22

Nie w ostatecznosci, tylko natychmiast dzwon do weta! Bo moze byc jakis powod, dlaczego pies nie chce juz pokarmu matki.

Nazwa watku musi wyrazac to na jaki temat toczy sie tutaj dyskusja! Zmieniam nazwe!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w danej chwili. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Podpisano: kasias
Obrazek

iwka94

Re: 2 tygodniowy szczeniak nie chce jesc

Postautor: iwka94 » 6 sie 2011, o 07:56

Napisz potem co z pieskiem.
Obrazek

kasias

Re: 2 tygodniowy szczeniak nie chce jesc

Postautor: kasias » 5 paź 2011, o 14:33

Watek nie jest aktywny wiec go zamykam.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w danej chwili. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Podpisano: kasias
Obrazek

Wróć do „Kosz”